Choć jest lato i większość klientów biur podróży poszukuje właśnie ofert typowo letnich, organizatorzy wyjazdów narciarskich już teraz wprowadzają promocje typu wczesna rezerwacja i zachęcają do wykupienia imprez zimowych. Wcześniejsza rezerwacja ma wiele zalet i zwyczajnie bardziej się opłaca.

Po pierwsze klienci, którzy teraz zdecydują się na zakup wycieczki mogą liczyć na znaczne rabaty. Na wyjeździe można zaoszczędzić nawet do 500 zł/osobę. Po drugie otrzymać można również gwarancję niezmienności ceny, dzięki czemu wahania kursów walut czy wzrost kosztów transportu nie wpłynie na wartość wyjazdu. Oprócz tego istnieje również możliwość dokonania jednej zmiany w rezerwacji. Po trzecie warto już teraz zaplanować zimowy wyjazd, jeśli na narty wybieramy się z całą rodziną bądź z grupą znajomych. Wybór jest spory i nie trzeba się obawiać, że zabraknie miejsc. Poza tym klienci, którym zależy na wysokim standardzie, również będą mieli z czego wybierać.

Warto więc poszukać idealnej dla nas narciarskiej oferty first minute m.in. do Włoch, Austrii, Francji, Szwajcarii z transportem autokarem, samolotem lub z dojazdem własnym.